Bojové sporty

Tento sál je plně vybaven pro bojové sporty - podlaha je z tatami (konec tvrdým dopadům), naleznete tu všechny druhy boxovacích pytlů, nástěnné lapy, tréninkové pomůcky na zlepšení výbušnosti, rychlosti, obratnosti a síly.
Sál je volně k dispozici pro členy, kteří mají dlouhodobou permanentku kombinovanou - mohou ho využívat v hodinách, kdy se tam nekonají lekce pod vedením trenérů.

Doporučujeme

Kickbox

Jedná se o bojový sport, ve kterém se využívají k porážce soupeře kopy z tradičních bojových umění (např. karate) a boxerské údery. Kickbox je sport, ve kterém bojovníci stojí, a proto zde není povoleno pokračovat v boji, když se jeden z bojovníků ocitne na zemi

Korea MMA

Předem upozorňuji, že vás nebudeme zavírat do klece, kde budete zápasit, dokud jeden z vás nepadne. V našem pojetí jde o FREE STYLE bojové umění. Směsice korejských bojových umění, hlavně taekwondo, hapkido a kickbox pod vedením Milana Daniela. Jedná se o směsici bojových umění, které jsou zaměřeny na dovednosti rukou z boxu, dovednosti nohou kombinovaná z taekwonda, hapkida a kick boxu. A rovněž chvaty, boj na zemi a vojenské techniky sebeobrany.

BOX

Tréninky jsou zaměřeny na klasický olympijský box. V každém se snažíme najít jeho slabé i silné stránky a pracovat s nimi. Můžete se naučit boxerským technikám od úplných začátků,ale na své si přijdou i pokročilý. Není podmínkou účastnit se sparingů nebo zápasů. U nás můžete boxovat pro sebe, pro váš lepší pocit. ,,Mistrem je ten,kdo vstane, když už nemůže"

Provozní doba

Po-Pá: 6.00 - 22.00 hod

So-Ne: 8.00 - 22.00 hod