AVALON

Sport, krása a relaxace na jednom místě v srdci města

Fitness

Chceme, aby jste s naší pomocí dosáhli vynikající fyzické i psychické kondice, dosáhli Vašich sportovních cílů a hlavně, aby Vás cvičení v Avalon Fitness bavilo.
Kromě sportovního vyžití a zábavy je naší hlavní filozofií také důraz na individuální přístup ke každému klientovi a dle jejich přání, na postupné rozšiřování nabízených služeb.

Wellness

Prožijte chvilky výjimečné relaxace. Naše wellness představuje příjemné a zároveň moderní prostředí s nadstandardním vybavením. V nabídce máme také soukromé VIP wellness, které je ideální pro romantické chvilky ve dvou. Na vaše přání poskytujeme i masáže přímo v samotných prostorách wellness pro ještě intenzivnější zážitek.

Avalonshop

Ke správnému tréninku patří kvalitní vybavení a doplňky stravy. To vše je k dostání na našem eshopu a samozřejmě i v našem fitness centru. Navštivte náš obchod a vybavte se jako profesionálové. Kvalitu našich produktů garantujeme.

Café

U nás si můžete dát víc. než jen výbornou kávu. Nabízíme také čerstvé snídaně pro správný start celého dne, vynikající obědy na doplnění energie, a pokud chcete jen tak něco zakousnout, dejte si třeba naše panini nebo salát. To vše v příjemné a stylové kavárně.
Ať už jste profesionální sportovci, nadšení amatéři či teprve se sportem začínáte, věříme, že si v Avalon Fitness vyberete z široké škály sportovních služeb.
Velký důraz klademe na moderní a čisté prostředí a špičkový servis.
Náš tým v recepci je kdykoliv připraven pomoci zodpovědět Vaše dotazy či zaznamenat Vaše návrhy.
Kromě cvičení a relaxace Vám nabízíme také posezení v odpočinkové zóně. U baru zde můžete zakoupit například doplňky zdravé výživy či různé nápoje.

Provozní doba

Po-Pá: 6.00 - 22.00 hod

So-Ne: 8.00 - 22.00 hod