fbpx

Fitness

Na rozloze větší než 1500m² je naše fitness vybaveno více než 80 stroji Grün Sport z prémiové řady Deluxe, které se vyznačují moderním zpracováním a luxusním designem. Na výběr máme z cihličkových strojů, kotoučově nakladacích strojů nebo skvělé kladkové stroje na kterých lze procvičit většinu svalových partií. Všechny stroje jsou navrženy tak, aby bylo posilování efektivní a procvičili jste všechny partie vašeho těla. 

 KARDIO ZÓNA

V naší kardio zóně naleznete značek Intenza, Matrix, Grün Sport, Assault a Concept2. Naleznete zde jak klasické běžecké pásy, stacionární kola, elyptické trenažéry nebo také velmi oblíbené escalate neboli nekonečné schody. Pro milovníky crossfitu tu máme i 2 AirBiky či 3 veslovací trenažéry.

SILOVÁ ZÓNA

Silová zóna, kde jsou jednoručky značky Grün Sport od 1kg až po 60kg. Dále jsou k dispozici tři lavice na bench press, dřepovací věž a několik ez tyčí. Tady si svůj silový trénink opravdu užijete. 

 FUNKČNÍ ZÓNA

Místo na posilování s vlastím tělem, nářadím a speciálními posilovacími pomůckami. Zde naleznete závěsné systémy TRX, Rip:60, BOSU, PowerBagy od 10kg do 35kg, stepy, medicineball a wall ball míče.

BOJOVÉ SPORTY

Naleznete tu všechny druhy boxovacích pytlů, nástěnné lapy, lodní lana, pružné lana GUN-eX® na zlepšení výbušnosti, rychlosti, obratnosti a síly.

ZELENÝ SÁL

Sál, který lze využít na protažení, funkční trénink, kruháč nebo i pózování na závody. V sále jsou k dispozici podložky na jogu, kettlebelly, gymnastické míče a Flowin desky.

X