fbpx

Služby

Fitness

Fitness

Na rozloze větší než 1500m2 je naše fitness vybaveno více než 80 stroji Grün Sport řady Deluxe – vyznačující se moderním zpracováním a luxusním designem se zakulacenými hranami.

Silová zóna

Silová zóna

Zóna, kde jsou jednoručky značky Grün Sport, které dodají tvému tréninku jiný rozměr. Naleznete zde váhy od 1kg až po 60kg.

Skupinové lekce

Skupinové lekce

Skupinové lekce mají kromě úbytku na váze, přibrání svalové hmoty také rozvíjet Vaši koordinaci a pohybové schopnosti, posilovat svou vytrvalost a obratnost. Především také pozitivně trénujete svůj dýchací a srdeční systém.

Bojové sporty

Bojové sporty

Naleznete tu všechny druhy boxovacích pytlů, nástěnné lapy, lodní lana, pružné lana GUN-eX® na zlepšení výbušnosti, rychlosti, obratnosti a síly.

Funkční zóna

Funkční zóna

Místo na posilování s vlastím tělem, nářadím a speciálními posilovacími pomůckami. Zde naleznete závěsné systémy TRX, Rip:60, BOSU, PowerBagy od 10kg do 35kg, stepy, medicineball a wall ball míče.

GYM

GYM

Unikátní prostor o rozloze větší než 300m2 na kterém naleznete zázemí pro silové sporty, CrossFit, kruhové a skupinové cvičení, dynamické a vytrvalostní schopnosti.

Kardio zóna

Kardio zóna

V naší kardio zóně naleznete značky Intenza, Matrix, Grün Sport, Assault a Concept2. Jsou zde jak klasické běžecké pásy, stacionární kola, elyptické trenažéry ale také velmi oblíbené escalate neboli nekonečné schody. Pro milovníky crossfitu tu máme AirBiky a veslovací trenažéry.

X