fbpx

Adriana García

Adriana García

Osobní trenér

O trenérovi:

NĚCO O MĚ:

Od malička jsem milovala pohyb a umění těla a věnovala jsem se mnoha sportům, hlavně fotbalu, plavání a bikiny fitness. Kvůli zdravotním problémům jsem musela na jeden rok přestat cvičit a nedodržovala jsem zdravý životní styl, v důsledku čehož jsem přibrala na váze. V sedmnácti letech jsem začala opět cvičit a vzdělávat se a postupně jsem viděla výsledky mé práce. Za jeden rok jsem zhubla o 20 kilo a nabrala svalovou hmotu.
Cítila jsem se mnohem lépe a získala jsem velkou sebedůvěru, že všechno co chci, můžu dokázat.
Naučila jsem se být přísná sama na sebe a to také dodržuji ve všech oblastech svého života. Ve fitness life style jsem našla svůj klid, jsem šťastná, že můžu každý den něco na sobě zlepšovat.

CO JE MÝM CÍLEM V ROLI OSOBNÍ TRENÉRKY:

Práce s lidmi mne velmi baví, ráda jim předávám své zkušenosti a znalosti.
Můj cíl je pomáhat ostatním, dodržovat zdravý životní styl a věřit si, že každý den můžou být silnější, rychlejší a lepší. Pokroky mých klientů mě motivují k dalšímu sebezlepšování.
Při osobním tréninku se vám budu pečlivě věnovat a ukazovat správnou techniku provedení cviků a propojení mysli s funkcí každého svalu. Budu se vám snažit pomoci individuálním a nejefektivnějším způsobem, jak můžete dosáhnout svého cíle.

KVALIFIKACE:

Instruktor fitness
 Trenér kulturistiky

NABÍZENÉ SLUŽBY:

Nabírání svalové hmoty
Hubnutí a zpevňování postavy
Zvýšení kondice
Výživové a tréninkové plány
Poradenství v oblasti doplňků stravy
Příprava na fitness soutěže

X