fbpx

Michal Veselý

Michal Veselý

Osobní trenér

O trenérovi:

CO PRO MĚ ZNAMENÁ FITNESS?

V mládí jsem se věnoval hlavně fotbalu, který jsem hrál od svých 6 let. V období od 15 do 18 let jsem fotbal kombinoval s florbalem a fitness. Po přetržení křížového vazu v koleni a následné operaci jsem s fotbalem přestal. Po operaci jsem se zaměřil hlavně na fitness a vše kolem něj. Díky cvičení, správné technice a rozumnému zatížení se mi právě díky posilování podařilo koleno zpevnit. Během roku jsem ho dokázal dostat do lepšího stavu než bylo před zraněním. V ten moment jsem začal vnímat cvičení i ze zdravotního hlediska. Fitness není jen o zvedání činek a správném jídle, ale je důležité poznávat své tělo pozorovat ho a neustále se vzdělávat.

Fitness se věnuji již 7 let kdy po celou dobu sám na sobě zkouším různé diety, typy tréninků a poznávám jak tělo na daný trénink či stravu reaguje. I kvůli tomu, aby jsem mohl zjištěné informace předávat dál svým klientům a věděl co použít na danou problematiku. Proto jsem úspěšně absolvoval kurz akademie ronnie.cz a stal se instruktorem fitness a trenérem kulturistiky. Není to poslední kurz a i mimo kurzy se neustále v tomto směru vzdělávám.

MOTTO:

Bolest, kterou cítíte dnes, bude síla, kterou pocítíte zítra

KVALIFIKACE:

 Instruktor fitness a trenér kulturistiky

NABÍZENÉ SLUŽBY:

Redukce hmotnosti
Nabírání svalové hmoty
Zdravotní cvičení a posílení hlubokého stabilizačního systému
Zpevnění postavy
Tvorba tréninkového a jídelního plánu na míru (jak pro hubnutí, rýsování, tak pro nabírání svalové hmoty) s průběžným poradenstvím

[ssba-buttons]

Doporučte trenéra svým kamarádům.

X